Netučný, čistý řecký jogurt je skvělým začátkem zdravějšího stravování.

Netučný, čistý řecký jogurt je skvělým začátkem zdravějšího stravování.

Když jsem se stal osobním trenérem, dělal jsem práci, kterou jsem už nemiloval. Bojoval jsem, abych našel svůj smysl života, a snažil jsem se přijít na to, co mám dělat a kým jsem měl být. Když do mého života vstoupila fitness, bylo to, jako by ve mně zhaslo světlo – oheň, o kterém jsem nikdy nevěděla, že existuje. Konečně jsem našel to, co jsem měl dělat a kým jsem měl být.

Co byste řekli někomu, kdo má cíle v oblasti hubnutí, ale váhá, zda spolupracovat s osobním trenérem nebo zdravotním koučem?

Doporučuji provést průzkum a pohovory s jednotlivci, než si najmete osobního trenéra nebo zdravotního trenéra, protože jeho osobnost se musí shodovat s vaší osobností fitness. Se svým osobním trenérem nebo zdravotním trenérem se musíte cítit naprosto pohodlně a on nebo ona musí rozumět tomu, čím procházíte, a být schopni vám bez odsuzování pomoci.

Pokud váháte nad spoluprací s osobním trenérem nebo zdravotním koučem, neváhejte! Jsme stejní jako vy a někteří z nás si dokonce prošli stejnými problémy, kterým možná čelíte i vy. Chápeme, čím procházíte, a chceme vám pouze pomoci k úspěchu! Ale můžeme to udělat pouze tehdy, pokud jste 100 procent odhodláni provést změnu.

Pokud ve vás žrout a fitness nadšenec neustále válčí, je čas uzavřít mír. Nyní můžete jíst a cvičit zároveň se sadou příborů „Eat Fit Cutlery Set“. A tento multi-tasking vám opravdu pomůže splnit novoroční předsevzetí.

Tohle není vtip.

Nůž a vidlička váží každý asi 2,2 libry, zatímco lžíce váží 4,4 libry, takže se připravte na to, že budete krájet do steaku nebo nabírat do zmrzliny!

Ještě statnější než samotné chromované příbory je cenovka: Celá sada stojí neuvěřitelných 140 dolarů a jen nůž a vidlička vás vyjdou na 109 dolarů.

Stojí mír mezi žroutem a fitness nadšencem ve vás za tolik? Řekni nám.

[přes Gizmodo]

Fotografický kredit: firebox.com

Jogurt, někdo? Zde máte na výběr: nízkotučné, organické, řecké, lehké, bez cukru, obyčejné, s ovocem a bez tuku. co? S tolika „údajně“ zdravými možnostmi není výběr jogurtu, který skutečně splní svůj slib, snadný úkol.

Registrovaná dietoložka v San Diegu Michelle Murphy Ziveová, která dohlíží na dva velké zdravotnické projekty na Kalifornské univerzitě v San Diegu (UCSD), které se zaměřují na prevenci dětské obezity a přístup ke zdravým potravinám, při zkoušce zjistila, že reklamní tvrzení nemusí nutně odpovídat nutričním údajům.

Tip č. 1 pro spotřebitele od Zive: přečtěte si nutriční štítek a víte, co hledat. Skutečně zdravý jogurt má nízký obsah tuku a cukru, vysoký obsah bílkovin a vyrobený z dobrých bakterií. Jakmile najdete svou chuťovou preferenci, jezte často. Studie ukazují, že jogurt je skvělá svačina na podporu hubnutí a zároveň nabízí četné zdravotní výhody. Aktivní kultury v jogurtu mohou pomoci s intolerancí laktózy, zácpou, průjmem, infekcí H. pylori, zánětlivým onemocněním střev a posílit váš imunitní systém.

Řecké jogurtové šílenství

Pokud se chystáte na nákup do řeckého jogurtového šílenství, budete rádi, když víte, že tento evropský oblíbený bývá zdravější než tradiční jogurty amerického typu. Vícenásobně přecezený, trvá tři libry mléka, aby se vyrobila jedna libra řeckého jogurtu, díky kterému je řecký jogurt výživnější. Ve srovnání s jogurtem amerického typu má řecký jogurt také tendenci mít nižší obsah cukru a tuku a vyšší obsah bílkovin, což vás na delší dobu zasytí. Pro lidi, kteří se snaží zhubnout, je tato svačinka ideální pro zahnání hladu.

Abychom vám pomohli vyřešit jogurtovou uličku ve vaší blízkosti, porovnali jsme několik nejlepších značek:

Chobani Netučný, čistý řecký jogurt

Při 100 kaloriích na 6 oz. nádoba, 7 gramů cukru, nula tuku a 18 gramů bílkovin (nebo 36 procent vaší denní hodnoty) je tento jogurt vynikající volbou pro spotřebitele, kteří dbají na zdraví a váhu. Je nabitý živinami a vysoký obsah bílkovin vás zasytí na hodiny.

Odtučněný řecký jogurt Chobani s černými třešněmi na dně  

Když smícháte řeckou citlivost s americkou sladkostí, vždy budete mít více kalorií. Přidaný „džusový koncentrát“ – v tomto případě „koncentrát třešňového džusu“ – se převede na více cukru, i když se jedná o ovocný cukr (fruktózu). S 21 gramy má tento jogurt třikrát více cukru než jeho obyčejná alternativa. Má také 50 procent více kalorií. Doporučení Zive? Kupte si obyčejné a přidejte čerstvé nebo mražené ovoce.

Fage celkem 0 %

Fage, vyrobený společností Greek Dairy Company, byla první řecká jogurtová společnost, která se prosadila na americký trh. Nyní čelí tvrdé konkurenci ze strany Chobani a dalších. Při 100 kaloriích na 6 uncí. porce, 7 gramů cukru, 0 tuku a 18 gramů bílkovin, Fage Total 0 % odpovídá účtu za tradiční smetanový jogurt oblíbený v Řecku, Turecku a na Středním východě. Preference spotřebitelů, kteří dbají na své zdraví, může klesnout na chuť.

Fage Honey

Med je pro tebe dobrý, že? Ano, ale sladké rovná se cukr.

Fage Honey obsahuje 170 kalorií na 5,3 oz nádobu, 0 tuku, 13 gramů bílkovin a neuvěřitelných 29 gramů cukru. To je téměř dvojnásobek kalorií Fage Total 0 % a více než čtyřnásobek cukru s menším množstvím bílkovin.

Pokud se snažíte zhubnout, dávejte pozor na přidaný cukr. Zvažte toto: med má 3,8 gramu „přidaného cukru“ na čajovou lžičku, neboli více sladkosti než javorový sirup, který obsahuje 2,8 gramu cukru na čajovou lžičku, ale méně než stolní cukr, který obsahuje 4,7 gramu cukru na čajovou lžičku.

Banánový krém Yoplait 99 procent bez tuku

Z devadesáti devíti procent bez tuku? To zní skvěle! Podívejte se blíže a zjistíte, že je to trik, který společnosti používají ke snížení čísel – doslova.

Číslo počítá tuk v procentech hmotnosti (mléko je většinou voda) nebo mléčný tuk podle hmotnosti. Pokud přidáte vodu, zvýšíte hmotnost, ale tuk udržíte konstantní. Tento jogurt obsahuje 170 kalorií, 15 kalorií z tuku (5 procent z nasycených tuků), neuvěřitelných 26 gramů cukru a pouze 5 gramů bílkovin. Tento jogurt vyrobený z odstředěného mléka nebo nízkotučného mléka (1 procento mléčného tuku) je zdravější než jogurty vyrobené z mléka se sníženým obsahem tuku (2 procenta mléčného tuku) a plnotučného mléka (3,5 procenta mléčného tuku). ), ale stále obsahuje více kalorií než netučné mléko.

Dannon Light Vejít se

Kdo by nechtěl být lehký a fit?

Při 80 kaloriích na 6 oz. je tento jogurt rozhodně nízkokalorický. A s 11 gramy cukru se také docela hodí pro jogurt amerického typu. Ale s pouhými 5 gramy bílkovin tato svačina nezažene váš hlad na dlouho. Podívejte se blíže na štítek a uvidíte přísady jako „fenylalanin“, což je chemická látka, a „aspartam“, což je umělé sladidlo.

Většina „light“ jogurtů se vyrábí s umělými sladidly, z nichž některá jsou spojována se zdravotními problémy. Aspartam může u některých lidí způsobit bolesti hlavy. Obecně platí, že čím více chemikálií najdete v jogurtu – nebo v jakémkoli jiném jídle – tím méně zdravý je podle Zive.

Přírodní vanilkový jogurt Dannon

Spotřebitele, kteří dbají na své zdraví, často přitahují produkty, které slibují, že jsou „přirozené“ a „organické“. Ale etikety na potravinách odhalí pravdu.

Tento jogurt má 150 kalorií na 6 uncí. porce a 25 tukových kalorií (12 procent celkem), včetně 1,5 gramu nasycených tuků.

Vláda doporučuje omezit celkový obsah tuku na 20 až 35 procent denních kalorií. Konzumací dvou jogurtů Dannon All Natural Vanilla Yogurts byste se dostali téměř k dennímu maximu. Také s 25 gramy cukru je tento jogurt za hranicí doporučeného denního příjmu cukru pro dospělé ženy, což je pět čajových lžiček nebo 20 gramů cukru denně. Pro dospělé muže je doporučený denní příjem cukru devět čajových lžiček nebo 36 gramů denně; a pro děti jsou to tři čajové lžičky (12 gramů denně).

Sečteno a podtrženo

I když to zní zdravě, pro jistotu zkontrolujte nutriční štítek.

Nízkotučné často skutečně znamená vysoký obsah cukru. Nízký obsah cukru často znamená vysoký obsah tuku, a pokud je lehký, je pravděpodobně uměle doslazený. Přidané ovoce se také promítá do více cukru.

Pokud máte rádi sladké, proč nepřidat vlastní čerstvé ovoce a pár lžic ořechů, jako jsou celé mandle nebo vlašské ořechy? Nedávná studie ukázala, že nadbytečné bílkoviny a vláknina v ořechách zvyšují pocity sytosti a zpomalují vyprazdňování žaludku – dva způsoby, jak jíst méně.

Většina Američanů také konzumuje příliš mnoho cukru. Zive říká, že můžeme ve skutečnosti „vytrénovat svá těla“, aby toužili po méně cukru tím, že snížíme celkovou spotřebu cukru. Začněte tím, že budete jíst méně potravin s přidaným cukrem a místo toho konzumujte více potravin s přirozeně se vyskytujícími cukry, jako je ovoce a nízkotučné mléčné výrobky.

Netučný, čistý řecký jogurt je skvělým začátkem zdravějšího stravování. Zkombinujte to přidáním chůze, jízdy na kole nebo jakékoli jiné fyzické aktivity do své každodenní rutiny a jste na cestě k celkovému lepšímu zdraví a pohodě.

Máte zájem dozvědět se více? Podívejte se na článek ACE Certified News o Pravdě za řeckým jogurtovým šílenstvím. 

Co mají společného automechanici, právníci, instalatéři a osobní trenéři? Všichni jsme profesionálové, kteří poskytují řešení orientovaná na služby nebo výsledky pro specifické potřeby spotřebitelů.

Jaký je rozdíl mezi osobními trenéry a dalšími třemi profesemi? Mechanici, právníci a instalatéři účtují poplatky na základě množství času potřebného k dosažení konkrétního výsledku, zatímco osobní trenéři prodávají a prodávají své služby v blocích času. Účtují jednu cenu za jednu relaci a nabízejí slevy, pokud si klient zakoupí sérii relací.

Pokud jdete za právníkem, mechanikem nebo instalatérem, potřebujete službu, která vám pomůže vyřešit konkrétní problém, jako je vytvoření právního dokumentu, oprava spojky nebo odstranění netěsnosti. Za službu platíte, protože očekáváte konkrétní výsledek od profesionála, který tuto službu poskytuje.

Obchodní model, který používáme ve fitness průmyslu, je chybný, protože prodejem slev (na více relací) podmiňujeme spotřebitele, aby se o nákupu našich služeb rozhodovali na základě ceny – nikoli hodnoty.

Jiní odborníci to ale nedělají. Advokát nesnižuje svou cenu za náročný případ a mechanik nebo instalatér nenabízí slevy na složitější nebo technicky náročnější opravu.

Stejně jako ostatní profese poskytují osobní trenéři cenné dovednosti odvozené ze vzdělání a zkušeností. Proto bychom se měli podívat na obchodní modely, které nás mohou náležitě odměnit za naše znalosti a schopnost podávat výsledky.

Posouvání obchodních modelů nabídkou programů zaměřených na výsledky:

I když lze argumentovat tím, že tyto další dovednosti jsou nutné pro konkrétní řešení, zatímco osobní trenér je spíše luxus, faktem zůstává, že osobní trenéři mají příležitost posunout své obchodní modely nabídkou programů zaměřených na výsledky.

Namísto marketingových sérií jednotlivých hodinových sezení zlevněním ceny navrhněte programy k dosažení konkrétních výsledků.

Pokud většina klientů považuje „toning“ a „hubnutí“ za své primární fitness cíle, proč nenabídnout specifický „Toning“ program dvou sezení týdně po dobu šesti týdnů. Nebo program „hubnutí“ se dvěma sezeními týdně po dobu šesti týdnů.

V obou případech nabízíte konkrétní řešení společných cílů cvičení.

Přinejmenším reklamní programy jako „Toning“, „Snížení hmotnosti“ nebo „Spalování tuků“ by přiměly jednotlivce se zájmem o dosažení těchto výsledků, aby vás kontaktovali s žádostí o další podrobnosti o výhodách osobního tréninku. Umožňuje vám také stanovit nezlevněnou cenu pro všech dvanáct lekcí a také naplánovat všechny lekce na příštích šest týdnů, abyste si vytvořili pravidelný tréninkový plán.

Představte si to z jiného úhlu pohledu: Při marketingu balíčku deseti nebo dvaceti jednohodinových osobních tréninků se ve skutečnosti snažíte prodat deset nebo dvacet hodin cvičení.

Jedinci, kteří mají potíže se zavázat se ke cvičebnímu programu, vidí balíček deseti nebo dvaceti sezení a ztotožňují se s deseti nebo dvaceti hodinami cvičení, což je něco, s čím se necítí dobře a často se tomu chtějí vyhnout. Spíše než prodej procesu má větší smysl nabízet řešení a cvičební programy zaměřené na výsledky trhu.

Když se podíváte na své plány na rok 2012, místo marketingových balíčků s pěti, deseti nebo dvaceti sezeními přemýšlejte o nabídce programů založených na poskytování konkrétního výsledku. Zůstaňte věrní vědě o návrhu cvičebních programů, připomeňte klientům, že budou muset udělat tvrdou práci a změnit určité chování, ale buďte kreativní v tom, jak se umístíte na trhu a komunikujte o výhodách svých služeb.

Použijte jeden ze sedmi návyků vysoce efektivních lidí podle Stephena Coveyho a inzerujte své služby nabídkou cvičebních programů s konkrétním cílem. 

Vývoj a marketing programů orientovaných na výsledky vám poskytne službu, se kterou se potenciální klienti mohou identifikovat; a stojí za to alespoň jednou něco vyzkoušet, zda to bude fungovat.

Jako odborník na zdraví a cvičení, který pracuje se staršími dospělými, se můžete setkat s klienty, kteří trpí demencí. Alzheimerova choroba je pátou nejčastější příčinou úmrtí u starších dospělých a je nejčastějším neurodegenerativním onemocněním, při kterém je zhoršování nervového systému progresivní a nevratné. Podle Alzheimer’s Association žije v současné době odhadem 5,7 milionu Američanů s Alzheimerovou demencí a 96 % postižených je starších 65 let.

Kognitivní příznaky onemocnění, jako je porucha paměti a myšlení, zmatenost a dezorientace, se obvykle vyvíjejí pomalu a postupem času se postupně zhoršují. Změny v mozku se mohou začít objevovat o desítky let dříve, než se začnou objevovat příznaky, jako je ztráta paměti. Pojďme se podívat na změny ve struktuře mozku a také na funkci mozku.

Co se stane s mozkem?

Jednou z prvních věcí, která se vyskytuje v mozku s Alzheimerovou chorobou, je progresivní ztráta neuronů (specializovaných buněk, které zpracovávají a přenášejí informace prostřednictvím chemických a elektrických signálů) v oblastech, jako je entorinální kůra a hippocampus, které podporují paměť. Jak nemoc postupuje, neurony se ztrácejí také v mozkové kůře, která je zodpovědná za jazyk, wortex recenze uvažování a sociální chování.

Ze ztráty neuronů jsou dva hlavní podezřelí: nahromadění amyloidních plaků a neurofibrilární klubka. Plak se tvoří, když se beta-amyloid (části proteinu) shlukne a blokuje komunikaci mezi buňkami a podnítí imunitní systém ke spuštění zánětlivé reakce. Tangles jsou abnormální nahromadění proteinu zvaného tau, který se shromažďuje uvnitř neuronů. V mozku postiženém Alzheimerovou chorobou dochází k abnormální chemické změně v tau, která způsobuje, že se nalepí na jiné molekuly tau, čímž se v neuronu vytvoří spleť vedoucí ke ztrátě neuronu (Bender et al., 2005).

Tyto strukturální změny v mozku vedou u jednotlivce k funkčním odchylkám.